ANA SAYFA   HABERLER   Bizden Haberler
 •   KA Danışmanlık, bu yıl 13.sü düzenlenen olan perakende sektörünün en prestijli platformu Perakende Günleri'nde fuar katılımcılarına yeni projelerinin tanıtımını gerçekleştirdi.
  2014 yılında metronun açılışı ile de önemi giderek artan Eryaman’ın en önemli iki projesinden olan Söğüt Bahçe Konutları'nı gurur ile sunarız. Ankara’nın ilk şehir planlaması gerçekleştirilen ve gelişim aksında yer alan bölgesi olan Eryaman’daki gelişmeler tüm yatırımcılar tarafından da dikkat ile izlenmekte.

 

 

 

DETAY
 •   KA Danışmanlık, bu yıl 13.sü düzenlenecek olan perakende sektörünün en prestijli platformu Perakende Günleri'nde fuar katılımcılarına yeni projelerini tanıtacak.
 •  

   

   

  DETAY
  •   Eryaman’ın en kaliteli inşaat yapısına sahip ve en gözde projelerinden olan Söğüt Bahçe Konutları görücüye çıkıyor. 7 Ekim 2013 tarihinden itibaren Eryaman’ın standartlarının çok üzerinde bir inşaat yapısı ile ev sahibi olmak ve yatırım yapmak isteyen tüm ziyaretçilerimizi, örnek dairemizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Basın lansmanı tarihimiz web sitemiz üzerinden siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşılacaktır.

   

   

   

  DETAY
 •   2014 yılında metronun açılışı ile de önemi giderek artacak olan Eryaman’ın en önemli iki projesinden olan Söğüt Bahçe Konutları'nı gurur ile sunarız. Ankara’nın ilk şehir planlaması gerçekleştirilen ve gelişim aksında yer alan bölgesi olan Eryaman’daki gelişmeler tüm yatırımcılar tarafından da dikkat ile izlenmekte.
 •  

  DETAY